Kategorie aktualności

Aktualności

Premium Brand 2022 – trwa nabór do XV edycji badania reputacji marek

  • Data dodania: 2022-02-14

Już po raz piętnasty zbadamy poziom reputacji marek i firm obecnych na polskim rynku. Nabór do badania potrwa do 15 maja 2022. Partnerem merytorycznym tegorocznej edycji jest Press Service Monitoring Mediów. Partnerem Medialnym – multimedialna agencja informacyjna Newseria.

Czytaj więcej

Martyna Wojciechowska Osobą Wysokiej Reputacji Premium Brand 2019

  • Data dodania: 2019-06-14

Za nami 14. edycja badania reputacji osób, marek, firm i miast „Premium Brand”. Statuetka w kategorii Osoba Wysokiej Reputacji Premium Brand 2019 trafiła w ręce Martyny Wojciechowskiej. Wyróżniono również 
14 marek i firm oraz Wrocław – laureata Miasta Wysokiej Reputacji Premium Brand 2019. Wyniki badania zaprezentowano podczas uroczystej gali 13 czerwca br. w centrum biznesowym Mała Warszawa.

Czytaj więcej

Wrocław miastem z najwyższą reputacją – znamy wyniki Premium Brand 2019

  • Data dodania: 2019-03-19

Ranking Premium Brand 2019 już po raz trzeci wskazał miasta wojewódzkie cieszące się najlepszą reputacją wśród Polaków. Wrocław, Kraków i Gdańsk znalazły się na podium jako ośrodki o najwyższej reputacji, tuż za nami uplasowały się Poznań i Warszawa. To Warszawa utrzymała tytuł najczęściej odwiedzanego miasta. Badanie przeprowadzono na reprezentatywnej próbie 1074 osób.

Czytaj więcej

Premium Brand 2019 – wystartowała XIV edycja badania reputacji marki

Ruszyła XIV edycja projektu Premium Brand, badającego reputację marek i firm obecnych na polskim rynku. Nabór do najbliższego badania potrwa do 22 marca 2019 roku. Partnerem merytorycznym tegorocznej edycji jest Press Service Monitoring Mediów. Partnerem Medialnym – multimedialna agencja informacyjna Newseria.

Czytaj więcej

Ewa Błaszczyk Osobą Wysokiej Reputacji Premium Brand 2018

Fundacja na rzecz reputacji marki „Premium Brand” ogłosiła wyniki 13. edycji badania reputacji osób, marek i firm. Decyzją respondentów, tytuł Osoby Wysokiej Reputacji Premium Brand 2018 otrzymała Ewa Błaszczyk. Sześć wiodących brandów, które uzyskały najwyższe oceny w swoich kategoriach, uhonorowano tytułem Marki lub Firmy Wysokiej Reputacji Premium Brand 2018.

Czytaj więcej